Обмін та повернення товару

Наш магазин надає клієнтам якісні товари та послуги. Якщо з будь-якої причини вам потрібно обміняти або повернути товар, ми з радістю допоможемо вам у цьому процесі.

Обмін товару

Якщо вам потрібно обміняти товар на інший, будь ласка, зверніться до нашої команди підтримки клієнтів +380637507349. Ми готові допомогти вам вибрати підходящий товар та організувати його доставку. Обмін можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару за умови, що товар не був використаний.

Повернення товару

Якщо ви хочете повернути товар, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми приймемо товар, повернутий у ідеальному стані, протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Ми повернемо вам вартість товару після його перевірки та переконання, що він не був використаний.

Повернення коштів

Повернення коштів буде здійснене на вашу банківську картку або інший спосіб оплати, який ви використали під час покупки товару. Зверніть увагу, що строк зарахування грошових коштів може залежати від банку, який ви використовуєте.

Звернення за допомогою

Якщо у вас є запитання або проблеми з обміном або поверненням товару, будь ласка, зверніться до нашої команди підтримки клієнтів за номером +380637507349. Ми будемо раді допомогти вам в будь-який час.